| Hajmi | 126.2*182.2*271.5 mm |
| Materiallar | PP plastmassa |
| Rang | Oq |
| Sig'imi | 1000 ml |
| Quvvatlantirish manbai | AA/ 18650 Batareyalar va USB Elektr |
| Qo'shish | dispenser x1 |
| USB kabeli x1 | |
| Qo'lda x1 | |
| Qo'llab-quvvatlovchi qisqich x1 | |
| Devorga o'rnatish vintlari x2 | |
| Tomchilatib turadigan patnis x1 | |
| Voronka x1 | |
| Orqa qopqoq patnisi x1 | |
| Karton miqdori | 12 dona/karton |
| Asosiy karton o'lchami | 57×44.5×33.5 sm |
| Og'irligi | 12,2 kg/karton |
| Izohlar | Batareyalar va USB adapter paketga kiritilmagan |


Xususiyatlari:
Avtomatik sensor bilan boshqariladi: teginmasdan qo'l dezinfektsiyalash sovuni dispenseri qo'l dezinfektsiyalash vositasi, gel yoki spirt uchun mo'ljallangan va avtomatik ravishda purkashni ta'minlaydi, bu esa qo'llarni tez va oson dezinfektsiya qilish imkonini beradi va o'zaro ifloslanishni yo'q qiladi.
Bir nechta joylashtirish: uni ish stoliga qo'yish mumkin, shuningdek, devorga yoki shtativga o'rnatish mumkin, bu esa turli joylarda foydalanish uchun qulay.
Batareya bilan ishlaydi va qayta zaryadlanadi: ushbu spirtli sovun dispenseri 4 dona AA yoki 2 dona 18650 batareya bilan ishlaydi, shuningdek, C tipidagi kabel orqali ham quvvatlanishi mumkin. (Zaryadlash adapteri va batareyalar bilan jihozlanmagan)
Qulay va gigienik: dispenserni ishga tushirish uchun qo'lingizni sensor ostiga qo'ying, siz o'zaro infeksiyaning oldini olishingiz mumkin. Bu ofislar, mehmonxonalar, kasalxonalar, tibbiyot muassasalari, maktablar va boshqalar kabi jamoat joylari uchun mos keladi.
Tashkil etilganidan beri fabrikamiz birinchi jahon darajasidagi mahsulotlarni ishlab chiqarishda quyidagi tamoyillarga amal qilib kelmoqda
sifat birinchi o'rinda. Mahsulotlarimiz sohada ajoyib obro'ga ega bo'ldi va yangi va eski mijozlar orasida qimmatli ishonchga ega bo'ldi.