Video
Texnik xususiyatlar
| Mahsulot raqami: | F1303 zanglamaydigan po'lat |
| Mahsulot hajmi: | 120x120x260 mm |
| Rang: | Oq |
| Sig'imi: | 1000 ml |
| Materiallar: | Zanglamaydigan po'lat |
| Shisha: | Qayta to'ldiriladigan |
| Mahsulot og'irligi: | 1,25 kg |
| Quvvat: | 4 * C o'lchamdagi batareya yoki 110V/220V adapter |
| O'rnatish: | Devorga o'rnatiladigan/polga o'rnatiladigan taglik |
| Nasos turi: | Ixtiyoriy (purkagich/tomchi/ko'pikli nasos) |
| Nasos dozasi: | 1-Suyuqlik nasosi: Har safar 1 ml |
| 2-ko'pikli nasos: har safar 0,8 ml | |
| 3-purkagichli nasos: Har safar 0,8 ml | |
| Sertifikat: | Idoralar, ROHS, FCC |
| Qadoqlash: | 1 dona/jigarrang quti; 15 dona/karton |
| Karton hajmi: | 65.5X41X29cm |
| Shimoli-g'arbiy/G'arbiy: | 19.50/20.50 kg |
O'rama bo'yicha hisob-kitob hujjati; Yuk-mol hujjati:
Dispenser x1
USB kabeli x1
Qo'lda x1
Qo'llab-quvvatlovchi qisqich x1
Devorga o'rnatish vintlari x2
Ilova:
Siweiyi avtomatik teginmaydigan sovun dispenseri uyda, ofisda, mehmonxonada, savdo markazida, maktabda, kasalxonada va boshqalarda qo'llarni dezinfeksiya qilish uchun keng qo'llaniladi, individual va jamoat foydalanishi mumkin.
TSS
Savol: Sifat kafolatlanganmi?
A: Bizda 10 yildan ortiq ishlab chiqarish va sotish tajribasi bor va barcha mahsulotlar 12 oylik kafolatga ega.
Savol: Buyurtma berishdan oldin sinov uchun faqat namunalarni buyurtma qila olamizmi?
A: Albatta, namunaviy buyurtma biz uchun qabul qilinadi.
Savol: Siz qaysi to'lov usulini qabul qilasiz?
A: Standart shartlar: oldindan T/T. Katta miqdor: ko'rinishda L/C.
Namuna to'lovlari kabi oz miqdor: Paypal va Western Union.
Savol: Odatda tovarlarni qanday jo'natasiz? Va yetkazib berish qancha vaqt oladi?
A: Namuna va kichik buyurtmalar uchun ekspress orqali, odatda 3-5 kun davom etadi. Katta buyurtmalar uchun, agar sizga shoshilinch kerak bo'lsa, biz tovarlarni havo orqali jo'natishimiz mumkin. Agar siz yukni tejashni istasangiz, biz ularni dengiz orqali jo'natishimiz mumkin, bu sizning manzilingizga qarab taxminan 30-50 kun davom etadi.
Savol: Siz OEM va ODM ni qabul qilasizmi?
A: Ha, biz mahsulotlarni, yorliqlarni, paketlarni sozlashimiz mumkin.
Tashkil etilganidan beri fabrikamiz birinchi jahon darajasidagi mahsulotlarni ishlab chiqarishda quyidagi tamoyillarga amal qilib kelmoqda
sifat birinchi o'rinda. Mahsulotlarimiz sohada ajoyib obro'ga ega bo'ldi va yangi va eski mijozlar orasida qimmatli ishonchga ega bo'ldi.