Siweiyi avtomatik hid purkagichi hammom, mehmonxona, ofis, fermer xo'jaligida havo sifatini yaxshilash uchun xushbo'y muhit yaratishga yordam beradi. Bizning avtomatik havo spreyi dispenserlarimiz hidlarni avtomatik ravishda yo'q qiladi. Bir banka havo spreyi soling va doimo toza havodan bahramand bo'lishingiz uchun hid chastotasini o'rnating.
| Kafolat | 12 oy |
| Brend nomi | OEM/ODM |
| Rang | Oq |
| Materiallar | PP Plastik |
| Sig'imi | 300 ml standart purkagich qutisi. |
| O'rnatish | ish stoli, devorga o'rnatilgan |
| quvvatlantirish manbai | 2 dona AA batareyalar |
| O'rnatish | Burg'ulash va vintlar yordamida |
| Purkash oralig'i vaqti | 5/15/30 daqiqa |
| ish vaqti | 24 soat |
| mahsulot og'irligi | 0,18 kg |
| Hajmi | 210*82*92 mm |
| Foydalanish | ofis, mehmonxona, yashash xonasi, hojatxona va boshqalar. |

Iqtidorli a'zolarga ega yosh jamoa sifatida biz umumiy maqsadga egamiz: eng yuqori sifatli mahsulotlarni yetkazib berish va ishonchli xizmatlarni taklif qilish. Kayl va Tomas rahbarligida biz bir oiladek birlashganmiz. Guruhimizning rivojlanishi ular tomonidan qo'llab-quvvatlandi: halollik, innovatsiya, mas'uliyat, hamkorlik.
Siweiyi shahrida sifat nazorati eng muhim jihatlardan biri hisoblanadi
Siweiyi uchun sifat juda muhim. Bu bizning har tomonlama kuchimizni oshiradi. Yuqori sifatli mahsulotlarni taklif qilish va mijozlar bilan o'zaro manfaatli munosabatlarni o'rnatish bizning umidimizdir.
Biz AQL standartlariga javob beradigan yuqori texnologiyali ishlab chiqarish uskunalari va jarayonlarini qo'llaymiz. Barcha mahsulotlarimiz RoHs, CE, FCC, KC va boshqalar tomonidan sertifikatlangan.
Bizning IQC, OQC jamoalarimiz har bir ishlab chiqarish bosqichi yuqori sifat standartlariga javob berishini ta'minlaydi. Xom ashyo, ehtiyot qismlardan tortib tayyor mahsulotlargacha, har bir jarayon diqqat bilan tekshiriladi. Mahsulotlar 100% tekshiruvlardan o'tgandan keyingina ular keyingi bosqichga o'tishlari mumkin.
Tayyor mahsulotlarni sinovdan o'tkazish, masalan, elektr ta'minoti, haroratni kalibrlash va o'lchash, nasos funktsiyasi va boshqalar, 100% o'tish
Biz haqimizda
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd Xitoyning Shenzhen shahrida joylashgan tajribali ishlab chiqaruvchi bo'lib, ilg'or ishlab chiqarish mashinalari, tajribali ilmiy-tadqiqot guruhi, 3000 dan ortiq maydonni qamrab oluvchi zavodga ega, biz asosan turli xil qo'l dezinfektsiyalovchi dispenserlarini ishlab chiqaramiz.
Tashkil etilganidan beri fabrikamiz birinchi jahon darajasidagi mahsulotlarni ishlab chiqarishda quyidagi tamoyillarga amal qilib kelmoqda
sifat birinchi o'rinda. Mahsulotlarimiz sohada ajoyib obro'ga ega bo'ldi va yangi va eski mijozlar orasida qimmatli ishonchga ega bo'ldi.