Xususiyatlari
Avtomatik sensor bilan boshqariladi: teginmasdan qo'llarni dezinfeksiya qilish mashinasi qo'llarni dezinfeksiya qiluvchi vosita yoki spirtni tumanlantirish va avtomatik ravishda purkashni ta'minlash uchun mo'ljallangan bo'lib, bu qo'llarni tez va oson dezinfeksiya qilish imkonini beradi va o'zaro ifloslanishni bartaraf etadi, optimal qo'l gigienasiga erishadi.
Qulay va gigienik: sovun dispenserini ishga tushirish uchun qo'lingizni sensor ostiga qo'ying, sovun dispenseriga tegmasdan ham o'zaro infeksiyadan samarali ravishda qochishingiz mumkin. Ofislar, mehmonxonalar, kasalxonalar, tibbiyot muassasalari, maktablar va boshqalar kabi jamoat joylari uchun mos keladi.
Texnik xususiyatlar
| Mahsulot raqami: | F1307 |
| Mahsulot hajmi: | 120x120x260 mm |
| Rang: | Oq |
| Sig'imi: | 1000 ml |
| Materiallar: | 100% Virgin ABS muhandislik plastiklari |
| Shisha: | Qayta to'ldiriladigan |
| Mahsulot og'irligi: | 0,90 kg |
| Quvvat: | 4 dona C o'lchamli batareyalar yoki 110V/220V adapter * Batareyalar qo'shilmagan |
| O'rnatish: | Devorga o'rnatiladigan/polga o'rnatiladigan taglik |
| Nasos turi: | Ixtiyoriy (purkagich/tomchi/ko'pikli nasos) |
| Qo'llash dozasi: | 1-Suyuqlik nasosi: Har safar 1 ml |
| 2-ko'pikli nasos: har safar 0,8 ml | |
| 3-purkagichli nasos: Har safar 0,8 ml | |
| Sertifikat: | Idoralar, ROHS, FCC |
| Qadoqlash: | 1 dona/jigarrang quti; 15 dona/karton |
| Karton hajmi: | 65.5X41X29 sm |
| Shimoli-g'arbiy/G'arbiy: | 13.80/14.50 kg |
O'rama bo'yicha hisob-kitob hujjati; Yuk-mol hujjati:
Dispenser x1
USB kabeli x1
Qo'lda x1
Devorga o'rnatish vintlari x2
Qo'llab-quvvatlovchi qisqich x 1
Izohlar: Batareyalar va USB adapter paketga kiritilmagan
Sifatni tekshirish:
1. Har bir ishlab chiqarish jarayoni bizning QC guruhimiz tomonidan tekshiriladi
2. Sifat professional muhandis tomonidan kafolatlanadi
3. CE, FCC, ROHS sertifikatlari tasdiqlangan va o'ziga tegishli patentlarga ega
Mijozlarga xizmat ko'rsatish
1. Mahsulotlarimiz yoki narximiz bilan bog'liq so'rovingizga 24 soat ichida javob beriladi.
2. Mijozlarimizga ishlab chiqarish jarayoni haqida ma'lumot berishda davom eting va agar kerak bo'lsa, sifatni tekshirishni tashkil qilishda yordam bering.
3. Bir yillik kafolat va mas'uliyatli sotishdan keyingi xizmat.
4. Yaxshi xarid tajribasini ta'minlash uchun professional savdo va muhandislar jamoasi.
Tashkil etilganidan beri fabrikamiz birinchi jahon darajasidagi mahsulotlarni ishlab chiqarishda quyidagi tamoyillarga amal qilib kelmoqda
sifat birinchi o'rinda. Mahsulotlarimiz sohada ajoyib obro'ga ega bo'ldi va yangi va eski mijozlar orasida qimmatli ishonchga ega bo'ldi.