Video
Xususiyatlari:
Uzoq masofali haroratni o'lchash: ichida yuqori sifatli sensor mavjud bo'lgan K9 Pro F suyuq sovunli termometrli sovun dispenseri 3 m gacha haroratni kuzatishi mumkin, maktab, mehmonxona, kasalxona, savdo markazi va boshqalar kabi jamoat joylarida foydalanish uchun juda mos keladi.
Devorga o'rnatiladigan uslub: devorga o'rnatiladigan avtomatik dezinfektsiyalovchi dispenser peshtaxta yuzasini tartibsiz va toza saqlashda yaxshi ishlaydi.
Batareya bilan ishlaydi va qayta zaryadlanadi: ushbu spirtli sovun dispenseri AA yoki 18650 batareyalari bilan ishlaydi, shuningdek, adapter orqali ham quvvatlanishi mumkin. (Zaryadlovchi adapter va batareyalar bilan jihozlanmagan).
Qulay va gigienik: avtomatik sovun dispenserini ishga tushirish uchun qo'lingizni sensor ostiga qo'ying, sovun dispenseriga tegmasdan o'zaro infeksiyadan samarali ravishda qochishingiz mumkin. Ofislar, mehmonxonalar, kasalxonalar, tibbiyot muassasalari, maktablar va boshqalar kabi jamoat joylari uchun mos keladi. Qo'llar va peshona haroratini bir vaqtning o'zida o'lchaydi.


| Mahsulot raqami: | K9 Pro F |
| Mahsulot hajmi: | 121.7×131.5×302 mm |
| Kuchlanishi: | 5V 2A |
| Sig'imi: | 1200 ml |
| Masofani o'lchash: | 3m |
| Ovoz balandligi: | 1-4 darajali sozlanishi |
| Dozalash: | 0,1-2 ml sozlanishi mumkin |
| O'rnatish: | Devorga o'rnatilgan, ish stoli, shtativ stendi |
| Nasos turi: | Ixtiyoriy (purkagich/tomchi/ko'pikli nasos) |
| O'lchov diapazoni: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Signal harorati: | Sozlanishi mumkin |
| Sertifikat: | Idoralar, ROHS, FCC |
| 18 tilda eshittirish: | |
| Xitoy, ingliz, ispan, yapon, portugal, koreys, nemis, fransuz, rus, italyan, arab, turk, tailand, kambodja, indonez, bengal, hind, vetnam tillarida | |
| Qadoqlash: | 1 dona/rangli quti; 9 dona/karton |
| Rang qutisi quyidagilarni o'z ichiga oladi: | Dispenser x1USB kabeli x1Qo'lda ushlab turuvchi qisqich x1Devorga o'rnatiladigan vintlar x2Tomchilatish patnisi x1Voronka x1Orqa qopqoq patnisi x1Karton miqdori: 9 dona/kartonAsosiy karton o'lchami: 49x495x35 smOg'irligi: 11,6 kg/karton Izohlar: Batareyalar va USB adapter paketga kiritilmagan |
| Rang qutisi hajmi: | 15.5×15.5×31.5 sm |
| Karton hajmi: | 49x495x35 sm |
| Shimoli-g'arbiy/G'arbiy: | 9.45/11.60 kg |
| Mahsulot raqami: | K9 Pro F |
| Mahsulot hajmi: | 121.7×131.5×302 mm |
| Kuchlanishi: | 5V 2A |
| Sig'imi: | 1200 ml |
| Masofani o'lchash: | 3m |
| Ovoz balandligi: | 1-4 darajali sozlanishi |
| Dozalash: | 0,1-2 ml sozlanishi mumkin |
| O'rnatish: | Devorga o'rnatilgan, ish stoli, shtativ stendi |
| Nasos turi: | Ixtiyoriy (purkagich/tomchi/ko'pikli nasos) |
| O'lchov diapazoni: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Signal harorati: | Sozlanishi mumkin |
| Sertifikat: | Idoralar, ROHS, FCC |
| 18 tilda eshittirish: | |
| Xitoy, ingliz, ispan, yapon, portugal, koreys, nemis, fransuz, rus, italyan, arab, turk, tailand, kambodja, indonez, bengal, hind, vetnam tillarida | |
| Qadoqlash: | 1 dona/rangli quti; 9 dona/karton |
| Rang qutisi quyidagilarni o'z ichiga oladi: | Dispenser x1USB kabeli x1Qo'lda ushlab turuvchi qisqich x1Devorga o'rnatiladigan vintlar x2Tomchilatish patnisi x1Voronka x1Orqa qopqoq patnisi x1Karton miqdori: 9 dona/kartonAsosiy karton o'lchami: 49x495x35 smOg'irligi: 11,6 kg/karton Izohlar: Batareyalar va USB adapter paketga kiritilmagan |
| Rang qutisi hajmi: | 15.5×15.5×31.5 sm |
| Karton hajmi: | 49x495x35 sm |
| Shimoli-g'arbiy/G'arbiy: | 9.45/11.60 kg |
Tashkil etilganidan beri fabrikamiz birinchi jahon darajasidagi mahsulotlarni ishlab chiqarishda quyidagi tamoyillarga amal qilib kelmoqda
sifat birinchi o'rinda. Mahsulotlarimiz sohada ajoyib obro'ga ega bo'ldi va yangi va eski mijozlar orasida qimmatli ishonchga ega bo'ldi.