Video
Xususiyatlari:
Avtomatik sensor bilan boshqariladi: teginmasdan qo'llarni dezinfektsiya qilish uchun mo'ljallangan sovun dispenseri qo'llarni dezinfektsiya qilish vositasi yoki spirtni tumanlantirish va avtomatik ravishda purkashni ta'minlash uchun mo'ljallangan, bu esa qo'llarni tez va oson dezinfektsiya qilish imkonini beradi va o'zaro ifloslanishni yo'q qiladi, optimal qo'l gigienasiga erishadi.
Devorga o'rnatiladigan uslub: devorga o'rnatiladigan dezinfektsiyalovchi dispenser stol yuzasini tartibsiz saqlashda yaxshi ishlaydi.
Batareya bilan ishlaydi va qayta zaryadlanadi: ushbu spirtli sovun dispenseri batareyalar bilan ishlaydi va adapter orqali ham quvvatlanishi mumkin. (Zaryadlovchi adapter va batareyalar bilan jihozlanmagan)
Qulay va gigienik: sovun dispenserini ishga tushirish uchun qo'lingizni sensor ostiga qo'ying, sovun dispenseriga tegmasdan o'zaro infeksiyadan samarali ravishda qochishingiz mumkin. Ofislar, mehmonxonalar, kasalxonalar, tibbiyot muassasalari, maktablar va boshqalar kabi jamoat joylari uchun mos keladi. Qo'llar va peshona haroratini bir vaqtning o'zida o'lchaydi.









| Texnologik parametrlar | |
| Batareya | 4 ta AA batareya, 2 ta 18650 batareya yoki USB |
| Materiallar | Yuqori sifatli ABS+HDPE, qayta ishlanmagan |
| Rang | oq, boshqa ranglarni sozlash mumkin |
| Hajmi | 121.7×131.5×302 mm |
| Sig'imi | 1200 ml |
| Aniqlik | ±0,2°C |
| Atrof-muhit harorati | 10-40°C (15°C-35°C eng yaxshisi) |
| O'lchov diapazoni | 0-50°C |
| Signal turi | miltillovchi+bildirishnoma“DIDIDI” |
| Nozul turlari | Ixtiyoriy (purkagich/tomchi/ko'pikli nasos) |
| Joylashtirish | Devorga o'rnatilgan, ish stoli, shtativ stendi |
Paketga quyidagilar kiradi:
Dispenser x1
USB kabeli x1
Qo'lda x1
Qo'llab-quvvatlovchi qisqich x1
Devorga o'rnatish vintlari x2
Tomchilatib turadigan patnis x1
Voronka x1
Orqa qopqoq patnisi x1
Karton miqdori: 9 dona/karton
Asosiy karton o'lchami: 49x49x36 sm
Og'irligi: 11,6 kg/karton
Izohlar: Batareyalar va USB adapter paketga kiritilmagan
Tashkil etilganidan beri fabrikamiz birinchi jahon darajasidagi mahsulotlarni ishlab chiqarishda quyidagi tamoyillarga amal qilib kelmoqda
sifat birinchi o'rinda. Mahsulotlarimiz sohada ajoyib obro'ga ega bo'ldi va yangi va eski mijozlar orasida qimmatli ishonchga ega bo'ldi.