Siweiyi avtomatik havo xushbo'ylashtiruvchi dispenseri standart o'lchamdagi, batareya bilan ishlaydigan dispenser bo'lib, aerozol purkagichlarini dasturlashtirilgan vaqt oralig'ida avtomatik ravishda tarqatadi. U devorga poldan kamida yetti fut balandlikda o'rnatilganda eng samarali ishlaydi.
| Mahsulot raqami: | ADS05 |
| Mahsulot hajmi: | 212x90x90 mm |
| Rang: | Oq |
| Materiallar: | PP |
| Mahsulot og'irligi: | 185 g |
| Vaqt oralig'i: | 5/15/30 daqiqa (sozlanishi mumkin) |
| Quvvatlantirish manbai: | 2 ta AA batareyalar (qo'shilmagan) |
| Dozalash: | 0,1 ml |
| O'rnatish: | Devorga o'rnatilgan, ish stoli |
| Mos keladigan aerozol sig'imi: | 300 ml |
| Mos keladigan aerozol o'lchami (H x Diametr): | Taxminan 14 x 6,5 sm |
| Ilova: | uy hammomi, jamoat hojatxonasi, mehmonxona, restoran va boshqalar |
| To'plam tarkibi:: | 1 x Avtomatik Aerozol Dispenseri (batareya va aerozol qo'shilmagan) |
| Sertifikat: | Idoralar, ROHS |
| Qadoqlash: | 24 dona/karton |
| Karton hajmi: | 50X38X22 sm |
| Shimoli-g'arbiy/G'arbiy: | 4.39/4.98 kg |
Tashkil etilganidan beri fabrikamiz birinchi jahon darajasidagi mahsulotlarni ishlab chiqarishda quyidagi tamoyillarga amal qilib kelmoqda
sifat birinchi o'rinda. Mahsulotlarimiz sohada ajoyib obro'ga ega bo'ldi va yangi va eski mijozlar orasida qimmatli ishonchga ega bo'ldi.