Avtomatik sensor bilan boshqariladi: teginmasdan qo'llarni dezinfeksiya qilish mashinasi qo'llarni dezinfeksiya qiluvchi vosita yoki spirtni tumanlantirish va purkagichning avtomatik dozasini ta'minlash uchun mo'ljallangan bo'lib, bu qo'llarni tez va oson dezinfeksiya qilish imkonini beradi va qo'llarning optimal gigienasiga erishadi.
Qulay va gigienik: sovun dispenserini ishga tushirish uchun qo'lingizni sensor ostiga qo'ying, sovun dispenseriga tegmasdan ham o'zaro infeksiyadan samarali ravishda qochishingiz mumkin. Ofislar, mehmonxonalar, kasalxonalar, tibbiyot muassasalari, maktablar va boshqalar kabi jamoat joylari uchun mos keladi.


| Mahsulot raqami: | F18 |
| Kuchlanishi: | 5V 2A |
| Sig'imi: | 350 ml |
| Masofani o'lchash: | 2-10 sm |
| Ovoz balandligi: | 1-4 darajali sozlanishi |
| Dozalash: | 0,1-2 ml sozlanishi mumkin |
| O'rnatish: | Devorga o'rnatilgan, ish stoli, shtativ stendi |
| Nasos turi: | Ixtiyoriy (purkagich/tomchi/ko'pikli nasos) |
| O'lchov diapazoni: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Ish harorati: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Signal harorati: | Sozlanishi (37.3-39℃) |
| Quvvat: | AA batareya, 18650 batareya, C turdagi elektr |
| Sertifikat: | Idoralar, ROHS, FCC |
| 18 tilda eshittirish: | |
| Xitoy, ingliz, ispan, yapon, portugal, koreys, nemis, fransuz, rus, italyan, arab, turk, tailand, kambodja, indonez, bengal, hind, vetnam tillarida | |
| F18 to'plami: | 1 dona/rangli quti; 12 dona/karton |
| Bitta rangli quti quyidagilarni o'z ichiga oladi: 1x dispenser, 1x tomchilatib sug'orish patnisi, 1x qo'lda boshqarish moslamasi, 1x USB kabeli, 2x devorga o'rnatiladigan vintlar. | |
| 14x14x30 sm | |
| 57×44.5×30.5 sm | |
| 9.80/12.90 kg | |
| Tripod to'plami: | 1 dona/jigarrang quti; 20 dona/karton |
| 71X38X32 sm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Tashkil etilganidan beri fabrikamiz birinchi jahon darajasidagi mahsulotlarni ishlab chiqarishda quyidagi tamoyillarga amal qilib kelmoqda
sifat birinchi o'rinda. Mahsulotlarimiz sohada ajoyib obro'ga ega bo'ldi va yangi va eski mijozlar orasida qimmatli ishonchga ega bo'ldi.