Katta sig'im: ushbu avtomatik qo'l dezinfektsiyalovchi dispenser 1000 ml sig'imga ega, turli xil dezinfektsiyalovchi suyuqliklar va qo'l dezinfektsiyalovchi vositalaridan foydalanish uchun mos, kundalik foydalanish va professional foydalanish uchun, uy, mehmonxonalar, kasalxonalar yoki boshqa jamoat joylari uchun juda mos keladi.
Qulay va gigienik: sovun dispenserini ishga tushirish uchun qo'lingizni sensor ostiga qo'ying, sovun dispenseriga tegmasdan ham o'zaro infeksiyadan samarali ravishda qochishingiz mumkin. Ofislar, mehmonxonalar, kasalxonalar, tibbiyot muassasalari, maktablar va boshqalar kabi jamoat joylari uchun mos keladi.

| Mahsulot raqami: | F1307 polga o'rnatilgan taglik bilan |
| Sovun tarqatish moslamasining o'lchami: | 120x120x260 mm |
| Sovun tarqatish rangi: | Oq |
| Sovun tarqatish hajmi: | 1000 ml |
| Sovun tarqatish materiali: | 100% Virgin ABS muhandislik plastiklari |
| Sovun tarqatish shishasi: | Qayta to'ldiriladigan |
| Sovun dispenserining og'irligi: | 0,90 kg |
| Quvvat: | 4 * C o'lchamdagi batareya yoki 110V/220V adapter |
| Pol stendi: | Laganda materiali: Kukunli qoplamali metall Quvur materiali: chang qoplamali alyuminiy Stend asos materiali: kukun bilan qoplangan po'lat |
| Nasos turi: | Ixtiyoriy (purkagich/tomchi/ko'pikli nasos) |
| Qo'llash dozasi: | 1-Suyuqlik nasosi: Har safar 1 ml |
| 2-ko'pikli nasos: har safar 0,8 ml | |
| 3-purkagichli nasos: Har safar 0,8 ml | |
| Sertifikat: | Idoralar, ROHS, FCC |
| Qadoqlash: | 1 ta to'plam/karton |
| Karton hajmi: | 36X34X20 sm |
| Shimoli-g'arbiy/G'arbiy: | 5.6/6.2 kg |
Tashkil etilganidan beri fabrikamiz birinchi jahon darajasidagi mahsulotlarni ishlab chiqarishda quyidagi tamoyillarga amal qilib kelmoqda
sifat birinchi o'rinda. Mahsulotlarimiz sohada ajoyib obro'ga ega bo'ldi va yangi va eski mijozlar orasida qimmatli ishonchga ega bo'ldi.