Avtomatik sensor bilan boshqariladi: teginmasdan qo'llarni dezinfeksiya qilish mashinasi qo'llarni dezinfeksiya qiluvchi vosita yoki spirtni tumanlantirish va purkagichning avtomatik dozasini ta'minlash uchun mo'ljallangan bo'lib, bu qo'llarni tez va oson dezinfeksiya qilish imkonini beradi va qo'llarning optimal gigienasiga erishadi.
Qulay va gigienik: sovun dispenserini ishga tushirish uchun qo'lingizni sensor ostiga qo'ying, sovun dispenseriga tegmasdan ham o'zaro infeksiyadan samarali ravishda qochishingiz mumkin. Ofislar, mehmonxonalar, kasalxonalar, tibbiyot muassasalari, maktablar va boshqalar kabi jamoat joylari uchun mos keladi.
| Mahsulot raqami: | Polga o'rnatilgan DAZ-BOX |
| Mahsulot hajmi: | 410x200x120 mm |
| Rang: | Kumush |
| Sig'imi: | 2500 ml |
| Materiallar: | Kukunli qoplama bilan qoplangan metall |
| Tarqatish vaqti: | 0,2-0,5 soniya |
| Tarqatish masofasi | 1,5-3 dyuym |
| Pol stendi: | Laganda materiali: Kukunli qoplamali metall Quvur materiali: chang qoplamali alyuminiy Stend asos materiali: kukun bilan qoplangan po'lat |
| Nasos turi: | Tomchilash/purkash/ko'pik ixtiyoriy |
| Elektr ta'minoti 1: | DC elektr |
| Elektr ta'minoti 2: | 4 * C o'lchamdagi batareyalar |
| Keng Batareya Ishlashi: | >30 000 tsikl |
| Sertifikat | Idoralar, RoHS, FCC |
| Qadoqlash: | 1 ta to'plam/karton |
| Karton hajmi: | 47X36.5X39.5 sm |
| Shimoli-g'arbiy/G'arbiy: | 9.5/10.35 kg |




Tashkil etilganidan beri fabrikamiz birinchi jahon darajasidagi mahsulotlarni ishlab chiqarishda quyidagi tamoyillarga amal qilib kelmoqda
sifat birinchi o'rinda. Mahsulotlarimiz sohada ajoyib obro'ga ega bo'ldi va yangi va eski mijozlar orasida qimmatli ishonchga ega bo'ldi.